Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

jasno
Danes bo precej jasno, dopoldne bo po nekaterih nižinah še nekaj megle ali ostankov oblačnosti. Najvišje dnevne temperature bodo od 26 do 31 stopinj C.
16°C | 29°C
torek, 27.06.2017
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
19°C | 32°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 26°C
petek, 30.06.2017
15°C | 28°C
Opozorila
Ponedeljek, 26.6.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
29°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

ŠPORTNE IGRE UPOKOJENCEV


DRUŠTVA

| |
22.04.2016      19:07
A A

ŠPORTNE IGRE UPOKOJENCEVDeli:

V okviru 41. ŠIU PZDU Dolenjske in Bele krajine je 18.4.2016 potekalo področno tekmovanje v pikadu za ženske v Semiču, kjer  nas je semiško društvo upokojencev gostoljubno sprejelo ob pestri ponudi dobrot in prijetnega druženja s članicam in člani ostalih društev upokojencev. Nastopilo je 106 tekmovalk, v 26 ekipah. Med drugimi  smo se udeležile tekmovanja  tudi mirnopeške članice društva upokojenk v sestavi Zvonke Cesar, Anice Parkelj, Majde Zagorc in Ivane Prešiček. Ekipno smo pričakovale dober rezultat glede na naše predhodno treniranje, vendar nam sreča ni bila naklonjena. Kot najbolje uvrščena posameznica iz naše ekipe  je dosegla 39 mesto, kar je lep rezultat.  Kljub rahlemu razočaranju smo sklenile, da  nadaljujemo z druženjem v pikadu in organiziramo tekmovanje z drugimi društvi. Imamo znanje, manjkajo pa nam tekmovanja. Medse vabimo vse, ki jih zanima tovrstna družabna igra.

Moška ekipa pa se je pomirila v pikadu naslednjega dne v Škocjanu. Pristali so na predzadnjem mestu. Najbolje uvrščen v ekipi  je dosegel 33 mesto.

Veliko boljše je bilo tekmovanje ženske ekipe v streljanju z zračno puško, ki se je  22.4.2016 odvijalo v Trebnjem. Ekipno smo Mirnopečanke dosegle peto mesto.  Izmed 30 nastopajočih tekmovalk je najbolje uvrščena posameznica iz naše ekipe dosegla 13 mesto. Vsem tekmovalcem čestitam za nastop in pogum.  
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV MIRNA PEČ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!