Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.10.2017

oblačno
Danes bo pretežno jasno. Zjutraj in dopoldne se bo po nižinah in ob morju zadrževala megla. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 23 stopinj C.
9°C | 22°C
sreda, 18.10.2017
9°C | 24°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 23°C
petek, 20.10.2017
7°C | 22°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
22°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

ŠPORTNE IGRE UPOKOJENCEV


DRUŠTVA

| |
22.04.2016      19:07
A A

ŠPORTNE IGRE UPOKOJENCEVDeli:

V okviru 41. ŠIU PZDU Dolenjske in Bele krajine je 18.4.2016 potekalo področno tekmovanje v pikadu za ženske v Semiču, kjer  nas je semiško društvo upokojencev gostoljubno sprejelo ob pestri ponudi dobrot in prijetnega druženja s članicam in člani ostalih društev upokojencev. Nastopilo je 106 tekmovalk, v 26 ekipah. Med drugimi  smo se udeležile tekmovanja  tudi mirnopeške članice društva upokojenk v sestavi Zvonke Cesar, Anice Parkelj, Majde Zagorc in Ivane Prešiček. Ekipno smo pričakovale dober rezultat glede na naše predhodno treniranje, vendar nam sreča ni bila naklonjena. Kot najbolje uvrščena posameznica iz naše ekipe  je dosegla 39 mesto, kar je lep rezultat.  Kljub rahlemu razočaranju smo sklenile, da  nadaljujemo z druženjem v pikadu in organiziramo tekmovanje z drugimi društvi. Imamo znanje, manjkajo pa nam tekmovanja. Medse vabimo vse, ki jih zanima tovrstna družabna igra.

Moška ekipa pa se je pomirila v pikadu naslednjega dne v Škocjanu. Pristali so na predzadnjem mestu. Najbolje uvrščen v ekipi  je dosegel 33 mesto.

Veliko boljše je bilo tekmovanje ženske ekipe v streljanju z zračno puško, ki se je  22.4.2016 odvijalo v Trebnjem. Ekipno smo Mirnopečanke dosegle peto mesto.  Izmed 30 nastopajočih tekmovalk je najbolje uvrščena posameznica iz naše ekipe dosegla 13 mesto. Vsem tekmovalcem čestitam za nastop in pogum.  
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV MIRNA PEČ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!