Logo MojaObčina.si

Mirna Peč

DANES
2°C
-3°C
JUTRI
4°C
-1°C
2122

Mirnopečan Rok Eršte državni prvak v tajskem boksu v članski kategoriji +91kg

V  organizaciji domačega Muay thai gyma Ptuj, ter pod pokroviteljstvom  Slovenske zveze tajskega boksa, je v soboto,  28. maja v športni dvorani šolskega  centra Ptuj, potekalo Odprto državno prvenstvo v Tajskem boksu-muaythaiu.  Odvilo se je 23 dvobojev, v otroški, kadetski, mladinski in članski konkurenci. Tokrat je sodelovalo  12 klubov iz Slovenije. 

Prestol najuspešnejše ekipe, Odprtega državnega prvenstva za sezono 2015/2016 je pripadel SCORPION GYMU iz Novega mesta s 6 državnimi prvaki in 4 podprvaki, drugo mesto je pripadlo Khun Kao klubu iz Ljubljane. V kategoriji otrok in kadetov pa je bil najuspešnejši Muaythai gym Gladiator iz Črnomlja. V članski  kategoriji +91kg je Mirnopečan Rok Eršte pometel s konkurenco in postal državni prvak. 

Hkrati je to bil test, ter izborno tekmovanje  vseh domačih tekmovalcev pred odhodom na Evropsko prvenstvo, ki se bo odvilo 22.-29. oktobra 2016 v Splitu na Hrvaškem. Glede na dosežene rezultate in bližino odvijanja EP, Slovenska zveza tajskega boksa, pod taktirko selektorja Andreja Žvegliča, načrtuje najštevilčnejši odhod slovenskih reprezentantov. 


Rezultati:

Državni prvaki   za sezono 2015/2016 so:

Kategorije

OTROCI

- 35 kg  SEBASTJAN ZUPANC  (Mtg Gladiator Črnomelj)

-35 kg   ZALA ŽVEGLIČ  (Khun Kao gym Ljubljana )

 -40 kg  OGNJEN  LAZAREVIĆ (SCORPION GYM)

 -45 kg  LUCIJAN BUTALA  (Mtg Gladiator Črnomelj)

 

KADETI/NJE

- 60 kg REBEKA KOCA  (Mtg Gladiator Črnomelj)

 -60 kg  LEON HABOT  (Legija Maribor)

- 67 kg NASTJA  KOCA  (Mtg Gladiator Črnomelj)

 

MLADINCI

-67 kg  LUKA MARTINEC ŠELIH (SCORPION GYM)

 -71 kg  DOMEN VIDMAR  (Khun Kao gym Ljubljana)

-75kg   TIMI PUNGARŠEK  (Mtg Ptuj)

 

ČLANI/CE

-57 kg   MONIKA KUČINIĆ  (Fight club Senovo)

+60 kg  SELENA MAJ (Khun kao Lljubljana)

+63,5kg  KATARINA KOREN (Khun kao Ljubljana)

+81kg  TINA SINJUR  (Khun kao Ljubljana)

-67kg SAŠO VORKAPIĆ  (SCORPION GYM)

- 71kg  ŽIGA GRIL  (SCORPION GYM)

- 75kg  ALEŠ GOLOB  (Mtg Ptuj)

-81kg JURE SMOLE  (SCORPION GYM)

-86 kg ALEKSANDER STANKOV  (Legija Maribor)

-91kg BOŠKO ŠOBOT  (Khun Kao gym Ljubljana )

+91kg ROK ERŠTE  (SCORPION GYM)

 

Odhod, na odprto državno prvenstvo na Ptuju so nam omogočili: Frizerski salon Jure, Kovinoplast Laharnar in avtohiša Berus. Hvala, skupaj z vami smo presegli zastavljene cilje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!