Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.11.2017

delno oblačno
Ponoči bo predvsem v zahodnih krajih zmerno do pretežno oblačno, več jasnine pa bo proti vzhodu, kjer bo zjutraj lahko po nekaterih nižinah nekaj megle. Jugozahodnik bo prehodno ponehal. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do okoli 6, v zatišnih legah severne Slovenije okoli -2, ob morju 10°C.
4°C | 15°C
sobota, 25.11.2017
5°C | 14°C
nedelja, 26.11.2017
3°C | 6°C
ponedeljek, 27.11.2017
-3°C | 6°C
torek, 28.11.2017
-3°C | 7°C
Opozorila
Četrtek, 23.11.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Za boljšo varnost na cesti


NOVICE

| |
20.04.2017      16:57
A A

Za boljšo varnost na cestiDeli:

Na pobudo Društva upokojencev Mirna Peč je   v sodelovanju s Prometno policijo Novo mesto  potekalo poučno predavanje o cestno prometnih predpisih in prometu. Ker se starejša generacija zaveda, da je vožnja z avtomobilom vsak dan zahtevnejša in da voznik, kateri pozna cestno prometne predpise in jih spoštuje, pripomore k boljši prometni varnosti.  Osvežitev in o novostih v cestnem prometu  sta na zanimiv način predstavila policista Boštjan in Aleš. Spoznali smo primer vožnje v krožišču, nove znake in cestne oznake, vključevanje na avtocesto in drugo. Slišali smo veliko koristnih napotkov,  ki nam bodo vsekakor v pomoč pri vožnji.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV MIRNA PEČ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!