Logo MojaObčina.si

Mirna Peč

DANES
-2°C
-3°C
JUTRI
0°C
-3°C
Deli
2815

V Mirni Peči na ogled postavljena razstava Odprta arhitektura

Ob OŠ Toneta Pavčka so postavljeni panoji s fotografijami. Z njimi se predstavljajo člani Društva arhitektov Dolenjske in Bele krajine, ki so pregledno razstavo poimenovali Odkrita arhitektura.  

Na fotografijah je predstavljenih  pet poslovnih objektov, dva industrijska objekta, en večstanovanjski in deset individualnih stanovanjskih objektov, tri počitniške hiše, šest objektov, namenjenih izobraževanju in športu, dva sakralna objekta in pet drugih javnih objektov ter po en hotel, urbanistična in krajinsko arhitekturna ureditev.

Med razstavljenimi objekti jih je večina postavljenih na območju delovanja društva, nekaj pa jih stoji na drugih koncih domovine pa tudi v tujini. Poleg fotografij objektov se na panojih znajdejo tudi skice in načrti ter predstavitve avtorjev z nagradami in najpomembnejšimi deli.

Namen postavitve razstave na prostem je, da si jo ogleda čim več ljudi. Odkrito vabljeni!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij