Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Zvečer bo pretežno jasno, ponoči pa se bo postopno pooblačilo. Zjutraj bo v severnih in ponekod v zahodnih krajih začelo deževati, sprva bo lahko kje tudi zagrmelo. Jutranje temperature bodo od 12 do 17, na Primorskem od 17 do okoli 20 °C.
16°C | 19°C
nedelja, 21.09.2018
14°C | 29°C
ponedeljek, 23.09.2018
10°C | 26°C
torek, 24.09.2018
12°C | 17°C
sreda, 25.09.2018
3°C | 15°C
Opozorila
Petek, 21.9.2018 ob 18h
Jutri dopoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
16°C
19°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Moški pevski zbor Rožmarin pohvaljen za ......


KULTURA

| |
09.05.2017      12:59
A A

Moški pevski zbor Rožmarin pohvaljen za najboljšo izvedbo pesmiMPZ ROŽMARIN
MPZ ROŽMARIN
Deli:

Pokrajinska zveza društev upokojencev Dolenjske in Bele krajine vsako leto organizira revijo pevskih zborov društev upokojencev v različnih krajih. S tem projektom želijo seznaniti javnost o delovanju starejše generacije na področju kulture, predvsem ljubiteljskega petja. Letos so organizirali že 15. revijo, ki se je v začetku maja odvila  v KC Janeza Trdine v Novem mestu.

Nastopilo je 11 zborov s približno 220 pevci. Kot vsako leto se je revije udeležil moški pevski zbor Rožmarin iz Mirne Peči. Moški pevski zbor Rožmarin se je pod vodstvom zborovodje Gorazda Kermca na reviji predstavil s pesmima Tomaža Habeta MORJE MOJA SI LJUBEZEN  in priredbo Zorka Prelovca OJ, DOBERDOB (narodna). Zborovsko petje je ocenjevala strokovna žirija. Po nastopu je strokovna žirija podala vsem zborovodjem pohvale in kritike z namenom izboljšanja zborovskega petja. Moški pevski zbor Rožmarin se je ponovno odlično odrezal in bil s strani strokovne žirije pohvaljen za najboljšo izvedbo pesmi.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mirna Peč!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!