Logo MojaObčina.si

Mirna Peč

DANES
22°C
15°C
JUTRI
13°C
9°C
2815

Dedek mraz obdaril mirnopeške otroke

Občina Mirna Peč je skupaj z Društvom prijateljev mladine Mojca v ponedeljek, 23. decembra 2019, organizirala tradicionalno obdarovanje otrok s strani Dedka Mraza. Le ta je letos obdaroval mirnopeške otroke rojene med 1.1.2013 in 31.12.2018. Rdeča nit letošnjega obdarovanja pa je bila na temo gasilstva. Gasilec Toni je pripravil zanimivo predstavo, Dedek mraz pa je pridnim otrokom s pomočjo snežink, lisičke in jelenčka razdelil darila. 

Lepe praznične dni in vse dobro v novem letu pa je staršem in otrokom zaželel župan Andrej Kastelic.

Za uspešno organizacijo prireditve se zahvaljujemo Osnovni šoli Toneta Pavčka, redarjem PGD Mirna Peč ter finančni pomoči mirnopeškim donatorjem:

 

 1. PGD MIRNA PEČ
 2. BRIKPLASTIKA d.o.o.
 3. KONJENIŠKO DRUŠTVO TREH DOLIN
 4. ŠPOLAR MILAN s.p.
 5. JOŽE KREVS s.p.
 6. STREŠNIKI GOLOB d.o.o.
  GEOTRON MATEJ KOLENC S.P.
  ANTON KREGEL S.P.
  PATE LAMBERT
  DOM-M D.O.O.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi