Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 23.05.2018

oblačno
Popoldne bo spremenljivo do pretežno oblačno, nastajale bodo plohe in predvsem na vzhodu posamezne nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 24 °C.
13°C | 24°C
četrtek, 24.05.2018
14°C | 24°C
petek, 25.05.2018
15°C | 25°C
sobota, 26.05.2018
14°C | 25°C
nedelja, 27.05.2018
15°C | 26°C
Opozorila
Sreda, 23.5.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
24°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Damjan Zupančič Logist leta 2016


NOVICE

|

- -

|
10.04.2017      9:04
A A

Damjan Zupančič Logist leta 2016Deli:

5. aprila so na kongresu »Oskrbovalne verige v znanosti in praksi«, ki se je odvijal v Portorožu v organizaciji Slovenskega logističnega združenja, razglasili Logista leta 2016. Letos je prejemnik častnega priznanja naš občan Damjan Zupančič iz Goriške vasi, sicer direktor logistike v novomeškem TPV-ju.  

Logistični kongres uspešno združuje strokovnjake s področja logistike in akademsko sfero. Nagrado LOGIST LETA slovensko logistično združenje podeli logistu, ki je v preteklem obdobju dosegel vidne rezultate v gospodarstvu, osebi, ki s svojim delom in ravnanjem deluje strokovno in dviguje ugled stroke. Zupančič je pri tem izpostavil, da je »priznanje namenjeno celotnemu ožjemu in širšemu timu sodelavcev ter poslovodstvu podjetja, saj razume potrebe logistike in jih podpira.«

 

Damjan Zupančič je aktivni član Slovenskega logističnega združenja in v zadnjem času vse pogosteje tudi predavatelj na strokovnih predavanjih, konferencah in seminarjih. Direktor logistike je kot dobitnik najvišjega strokovnega priznanja v Sloveniji hkrati tudi nominiran v izbor logista leta pod okriljem evropske logistične zveze (ELA).

 

L.B.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Glasilo Občine Mirna Peč? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!