Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.09.2018

pretežno oblačno
Danes bo zmerno do pretežno oblačno, več sonca bo popoldne v vzhodnih krajih. V hribovitem svetu zahodne Slovenije bo občasno lahko rahlo deževalo ali rosilo. Popoldne in zvečer se bo krepil jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 24 °C.
14°C | 25°C
ponedeljek, 22.09.2018
17°C | 23°C
torek, 24.09.2018
14°C | 22°C
sreda, 25.09.2018
5°C | 19°C
četrtek, 26.09.2018
3°C | 20°C
Opozorila
Nedelja, 23.9.2018 ob 8h
V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
14°C
25°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Velik uspeh karateke Yoshitake iz Mirna


ŠPORT

| |
25.10.2016      10:37
A A

Velik uspeh karateke Yoshitake iz MirnaDržavna reprezentanca ITKF Slovenije v karateju
Državna reprezentanca ITKF Slovenije v karateju
Deli:

Danijel Leban član Yoshitake Miren in član slovenske reprezentance v karateju osvojil 5. mesto na Svetovnem prvenstvu WTKF 2016 v Krakowu

Svetovna Tradicionalna Karate Federacija (WTKF) je od 12. do 16.oktobra 2016 uspešno izvedla SVETOVNO PRVENSTVO za članske kategorije v Tradicionalnem karateju ter SVETOVNI POKAL za starostne kategorije do 14 let.  

Izvrstno organizirano Svetovno prvenstvo in Svetovni pokal sta potekala v mestu Krakow na Poljskem. Sodelovalo je 38 držav iz vsega sveta, ki gojijo tradicionalni karate. V veličastni športni dvorani Tauron (sprejme 20.000 gledalcev) je svoje moči v dveh tekmovalnih dneh pomerilo skoraj 2000 tekmovalcev v kumiteju (boj), katah (obvezni sestavi karate tehnik), En-Bu (prosto sestavljen prikaz karate tehnik med dvema tekmovalcema) in ostalih karate disciplinah. Na 12 tatamijih (bojiščih) je ocenjevalo nastope tekmovalcev preko 130 sodnikov. Kjlub velikemu številu tekmovalcev in izredno zahtevni organizaciji je prvenstvo potekalo brez zastojev, tekoče, organizator pa prejme vse pohvale, posebno za izvedbo in idejo uradne otvoritve svetovnega prvenstva. 

Tekma v En-Bu  mešano člani/članice je prinesel za Slovenijo, posebej pa še za naš klub Yoshitako odlično uvrstitev, in sicer sta Leban Danijel in Klara Gorišek po dveh nastopih pristala na skupnem 5.mestu! iskrene čestitke obema tudi v imenu vseh vadečih v našem klubu!

Nastop ITKF Slovenije na SP WTKF 2016  je prinesel obilo odličnih nastopov vseh članov reprezentance, dve uvrstitvi med 16 najboljših, štiri uvrstitve med 8 najboljših, četrto mesto in vsekakor najžlahtnejšo uvrstitev - osvojen o bronasto medaljo koprčanke Magdalene Cvijetič! 

Čestike vsem našim tekmovalcem, ki so dostojno predstavljali Slovenijo!
Ob tej priložnosti, se člana karate kluba Yoshitaka iz Mirna zahvaljujeva županu občine Miren-Kostanjevica g. Mauriciju Humar in vsem ostalim sponzorjem za sredstva, ki so nama omogočila udeležbo na svetovnem prvenstvu. Hvala!

 

Miloš Cotič
Povezave:www.google.com
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE DRUŠTVO YOSHITAKA MIREN? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!