Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

DANES
31°C
14°C
JUTRI
29°C
17°C
4848

Turnir Grive 2020

Konec junija je v Športnem parku Grive v Mirnu potekal že 26. tradicionalni turnir v malem nogometu.

Za nastop v Športnem parku Grive se je na tekmovanje prijavilo kar trinajst ekip, in sicer dvanajst ekip iz okolice in ena iz sosednje Italije. Po dveh dneh zanimivih in napetih tekem se je zmage veselila ekipa Parcom.

 

Letos nam je pri organizaciji in celotni izpeljavi dogodka pomagalo veliko mladih članov našega društva. Veseli nas, da imamo toliko mladih v našem društvu in da so pripravljeni pomagati, ko je treba.

 

Zahvaljujemo se sponzorjem, ki so nam tako kot prejšnja leta velikodušno pomagali pri organizaciji turnirja.

 

 

 

Besedilo in foto: ŠD Grive

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi