Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

DANES
18°C
1°C
JUTRI
10°C
0°C
Deli
4544

Mladi upi nadaljujejo s tradicijo

V Novi Gorici je v nedeljo,18. marca 2018 potekal karate turnir SAKURA 2018 pod nazivom MLADI UPI.
Preko sto naših mladih upov je pred številnim občinstvom prikazalo svoje znanje v povsem novem sistemu tekmovanja. Vsi tekmovalci so izvajali Kihhon, Kato in Kumite. V višjih starostnih kategorijah pa so se tekmovalci že lahko odločili oz. usmerili na tekmovanje v katah ali v kumiteu.

Sodelovali so mladi tekmovalci društev iz Slovenije in tujine, sodili so sodniki TKF Slovenije.
MLADI UPI Yoshitake iz Mirna so prikazali zavidanja vredno znanje in posledično osvojili tudi 7 medalj, od tega
dve prvi (Tina Savnik in Žbogar Ana) in 5 tretjih mest (Bizjak Tristan, Miha Leban, Rok Bombek, Taj Vižin in Komel Tjaš). Nastopilo je 18 naših tekmovalcev in vsi so napredovali kolo ali dve naprej, nato pa naleteli le na boljšega nasprotnika. To je šport. Vsem tekmovalcem trenerji Yoshitake čestitamo.
Zahvalil bi se tudi v.d. ravnatelja na OŠ Miren g. Bogomirju Nemcz za izkazano pomoč. Brez nje, ne bi bilo naših uspehov v tolikšni meri.
MC

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!