0°C

Karateke iz YOSHITAKE Miren se vračajo domov z medaljami

Karate turnir v Zgoniku je za naše tekmovalce srečna destinacija. V nedeljo 1. junija smo se ekipa iz našega karate kluba Yoshitaka iz Mirna odpravili na tekmovanje na 24. Karate Pokal Zgonik v Italijo.
Ekipa je štela štiri dobro pripravljene tekmovalce, kar se je po njihovih nastopih v finalih tudi potrdilo.

Med preko 220 tekmovalci iz treh držav, so naša dekleta in fantje osvojili vsak svojo medaljo.

Najprej je nastopala Arlena Šulin in je v svoji kategoriji osvojila 2. mesto in srebrno medaljo,

nato smo doživeli drugi veseli trenutek; Danijel Leban je v kategoriji članov suvereno pometel s konkurenco in osvojil 1. mesto. Nato pa sta nas v popoln uspeh spravila še Perdec Špela, ki je v kategoriji deklic osvojila odlično 2. mesto in Tomi Leban, kateremu je v hudi konkurenci dečkov (30) v finalu za las ušla bronasta medalja in je tako osvojil  4. mesto.

Resnično izreden uspeh in čestitke vsem tekmovalcem, seveda tudi senseju Borutu Subanu.

Takšni uspehi nam dajejo še več zagona in motivacije za v bodoče, hkrati pa potrjujejo, da dobro in kvalitetno delamo karate.