Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

DANES
32°C
18°C
JUTRI
32°C
18°C

Polavčkov tek in pohod

Zadnjo soboto v septembru se je na igrišču ND Adria v Mirnu odvijal 1. »Polavčkov tek in pohod«. Skupaj se je zbralo skoraj 450 udeležencev. Nekateri so se odločili za 6km dolg pohod, tisti bolj pogumni pa so se preizkusili na  6 ali 12km dolgem teku.

 

Organizator pohoda Erik Kovic in celotna ekipa so  poskrbeli za sproščeno vzdušje, ter da je vse udeležence na cilju čakala polavčkova torbica, majica in odlična »pašta«. Župan Mauricij Humar, predsednik KS Miren Aleš Ferletič in direktor podjetja SKAT d.o.o. Janez Zabukovec so prvouvrščenim tekmovalcem čestitali in jim  podelili medalje ter praktične nagrade. 

V pričakovanju 2. "Polavčkovega teka in pohoda" želimo organizatorjem uspešno delo.  

 

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi