Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

JUTRI
4°C
1°C
ČE.
7°C
0°C
Deli
4848

14. pohod po Poteh miru na Krasu 2018

Turistično društvo Cerje organizira v nedeljo, 25. marca 2018 14. pohod po Poteh miru na Krasu s pričetkom ob 10.00 uri. Zbirno mesto udeležencev pohoda bo pri Pomniku braniteljem slovenske zemlje na CERJU pri Opatjem selu. Pohod je primeren za vse starosti in bo potekal po tipični kraški krajini. Na voljo sta dve trasi; daljša 11 km, krajša 6 km.  Zmerne hoje je za okrog tri oz. dve uri. Na pohodu si boste ogledali naravne in kulturne znamenitosti, ostanke dediščine 1. svetovne vojne ( Jamo Pečinka, Fajti hrib, Borojevićev stol, topniški položaj…) in Pomnik braniteljem slovenske zemlje na Cerju. Pohod bodo popestrili vojaki v avstro-ogrskih uniformah.

Na trasi pohoda bodo delovale okrepčevalnice in potekala bo degustacija kraških dobrot, ob zaključku pohoda bo postreženo z toplim obrokom. Priporočamo pohodniško obutev.

Pohod je na lastno odgovornost.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij