Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.09.2018

pretežno jasno
Danes bo sprva oblačno s padavinami in nevihtami, ki bodo zgodaj dopoldne od severa ponehale. Zapihal bo okrepljen severni veter. Sredi dneva se bo zjasnilo, popoldne bo povsod večinoma sončno. Še bo pihal severni do severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 20, na Primorskem okoli 22 °C.
16°C | 21°C
torek, 23.09.2018
14°C | 25°C
sreda, 25.09.2018
5°C | 20°C
četrtek, 26.09.2018
4°C | 20°C
petek, 27.09.2018
3°C | 25°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.9.2018 ob 6h
V jutranjem času lahko najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji presežejo hitrost 70 km na uro.
16°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Vizija in strategija razvoja Občine ......


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
23.06.2017      13:10
A A

Vizija in strategija razvoja Občine Miren-Kostanjevica 2017 - 2025grb
grb
Deli:

 

Občina Miren – Kostanjevica je prvič po 23 letih dobila svojo razvojno strategijo. Dokument »Vizija in strategija razvoja Občine Miren – Kostanjevica 2017 – 2025«, ki smo ga sprejeli na zadnji seji občinskega sveta, je nastajal skozi vse- vključujoč proces od septembra lanskega leta do danes. V njem je sodelovalo več kot 400 aktivnih občank in občanov. Da smo že v začetku vključili mnenje prebivalcev občine o tem, kakšno občino si želijo in na čem naj temelji prihodnji razvoj, se je izkazalo kot dobrodošlo in pomembno orodje pri razvojnem načrtovanju. Širša javna razprava o strategiji razvoja občine, ki je potekala v mesecu maju, je namreč potrdila ključne razvojne usmeritve z nekaj manjšimi dopolnitvami, ki smo jih v tem končnem predlogu tudi upoštevali.

 

V pripetem gradivu je tako sprejet končni dokument z obrazloženimi posameznimi koraki na tej skupno prehojeni poti. In ker se s tem naša zaveza za pospešen vsestranski razvoj ne zaključuje, temveč bo aktivno zorela še nadaljnjih osem let in več, vas vabimo, da se nam pri tem pridružite. Da nas spremljate in o konkretnih aktivnostih seznanjate širšo javnost. Da opozarjate na tiste pomanjkljivosti v naši sredini, ki jih moramo odpraviti, in v partnerskem sodelovanju poročate o predstavljenih predlogih rešitev.

 

V želji po tvornem sodelovanju vas lepo pozdravljamo in vam želimo veselo praznovanje dneva državnosti ter prijetne in kar se da dolge počitnice.

 

S spoštovanjem,

Mauricij Humar, župan
Priloge:
PDF
Strategija in vizija razvoja OMK 2017-2025
91380_strategija_razvoja_omk_2017_2025_sprejeta_210617.pdf (9,57 MB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Miren-Kostanjevica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!