Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

JUTRI
6°C
0°C
SRE.
2°C
1°C
Deli

Snemanje oddaje Dobro jutro v Občini Miren-Kostanjevica

v petek, 21. aprila 2017 ste v jutranjem času lahko na zaslonih RTV Slovenija zasledili znane obraze in kraje. Iz  Občine Miren-Kostanjevica je bil prenos v živo oddaje Dobro jutro. Uvodnemu pozdravu iz Cerja je sledil prenos iz Orehovelj. Prelepa kulisa orehovskega polja z nasadom špargljev in toplo jutranje sonce sta narisala nešteto nasmehov na obrazih sodelujočih. Glavni protagonist prenosa iz doline je bil gojen špargelj.  Sledil je še en prenos izpred Hiše opajske tradicije, kjer je bil glavni igralec divji špargelj ali brščika.
Posnetek oddaje si lahko ogledate na naslednji povezavi  https://4d.rtvslo.si/oddaja/dobro_jutro_xxx/624

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij