Logo MojaObčina.si
DANES
27°C
16°C
JUTRI
28°C
16°C
Oceni objavo

Občni zbor Društva upokojencev Kostanjevica na Krasu

V soboto 4.3. je v dvorani v Kostanjevici na Krasu potekal redni občni zbor društva upokojencev Kostanjevica na Krasu. Dogodek je potekal po ustaljenem scenariju. Dosedanja predsednica društva ga Nives Urdih, katera je bila na tej funkciji kar 13 let, je predstavila dosedanje delo društva, kakor tudi aktivnosti projekta » Starejši za starejše«, katerega vodi. Sledila so poročila organov društva in volitve novega predsednika društva. Bil je potrjen Zvonko Ferfolja, kateri bo vodil društvo bodoči mandat. Srečanja so se udeležili tudi predsedniki kraških krajevnih skupnosti, predstavniki društev upokojencev Miren in Bilje na čelu z županom g. Mavricij Humarjem. Program so z prijetnimi točkami popestrili učenci podružnične osnovne šole Kostanjevica na Krasu, mlada obetavna pevka Tiana, mažoretka Tea, plesalka Sanja, harmonikar Žan in domače žene s šaljivim skečem. Zabavni program sta povezovali Polona in Lea. Iskrena hvala vsem nastopajočim za pričarano lepo vzdušje, ter predsednikom KS In županu za pohvalne besede dosedanji predsednici Nives in spodbude novemu predsedniku. Sledilo je klepetavo prijetno druženje ob večerji in kozarčku. Posrbljeno je bilo tudi za nežni spol z rožico pred 8. marcem, DNEVU ŽENA.

Hvala vsem, ki smo tam bili. Lep pozdrav do naslednjič

Oglejte si tudi