Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

pretežno jasno
Popoldne bo na zahodu zmerno, ponekod občasno pretežno oblačno. Drugod bo precej jasno. Ponekod bo pihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 25 stopinj C.
6°C | 21°C
petek, 20.10.2017
9°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
12°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
14°C | 18°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Družabno srečanje v Kostanjevici


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
01.02.2016      7:52
A A

Družabno srečanje v KostanjeviciAvtorica slik: Ines Frančeškin
Avtorica slik: Ines Frančeškin
Deli:

Besede 'vedno bolj hitimo in se izgubljamo v svojem svetu potreb in želja. Ne znamo si več vzeti časa za besedo bližnjemu' so bile vabilo na prvo organizirano druženje vaščanov v  Kostanjevici, ki se je odvijalo 9. januarja. Na vabilu je bilo med drugim še zapisano, da bo plesna muzika za vse generacije, da nas bo učiteljica plesa Mateja Terčon Knap naučila kaj novega ter da se bo ocenjevalo vino in pecivo, ki ga bodo udeleženci prinesli s seboj, predvsem pa je bilo poudarjeno, da se bomo družili in naplesali. In res, tega ni manjkalo.

 

Ko so se po dvorani razlegli prvi takti glasbe, so najpogumnejši odšli na plesišče in kmalu je plesala večina,  kar nekaj udeležencev druženja pa je raje modrovalo pred dvorano. Za največ smeha med plesalci – od prvih razredov osnovne šole pa do upokojencev - je poskrbela Mateja, ko nas je zbrala in učila plesa Gangnam Style. Zanimivo je bilo videti naše gibanje, ko smo eni hiteli v levo, drugi že zaključevali korak v desno, tako, da so nas na koncu plesa bolele mišice, vendar trebušne in to od smeha. Mateja nam je pokazala še korake za angleški valček in za ča-ča-ča, mi pa smo ji pridno sledili in se učili.

 

Ko je  bil odmor, smo se nasmejani zbirali okoli miz, kjer nas je pričakalo raznovrstno pecivo ter odlično vino vaških pridelovalcev. Klepeta ni manjkalo, enotna pa nam je bila misel, da bi tako druženje lahko še ponovili. Torej, zahvala gre Simonu Okretiču in hkrati še povabilo, da nas še kdaj zbere v dvorani.

 

In seveda, če ste željni plesa in druženja tudi vi, lepo vabljeni.

Barbara S.Pahor

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KRAJEVNA SKUPNOST KOSTANJEVICA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KRAJEVNA SKUPNOST KOSTANJEVICA
KRAJEVNA SKUPNOST KOSTANJEVICA
KOSTANJEVICA NA KRASU 75 A
Tel:031 456 173

Bodite prvi pri oddaji mnenja.