Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 20.01.2018

jasno
Popoldne bo večinoma delno jasno, občasno ponekod tudi zmerno do pretežno oblačno. Zvečer se bo od zahoda pooblačilo. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 7, na Primorskem do 10 °C.
2°C | 11°C
nedelja, 21.01.2018
2°C | 11°C
ponedeljek, 22.01.2018
-3°C | 7°C
torek, 23.01.2018
-1°C | 12°C
sreda, 24.01.2018
-2°C | 12°C
Opozorila
Sobota, 20.1.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
11°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Premiera mladinske igre Frice in Frace


KULTURA

| |
08.04.2014      23:25
A A

Premiera mladinske igre Frice in FraceDeli:

Prosvetno društvo "KRAS" Opatje selo - podmladek dramske skupine je v soboto, 5. aprila ob 19. uri v dvorani v Kostanjevici na Krasu izvedel premierno uprizoritev mladinske igre Josipa Ribičiča: Frice in Frace.


Pa smo jo le dočakali, premiero seveda!


Naša mlada skupinica dramskih igralcev se je odlično predstavila na premierni uprizoritvi Ribičičeve mladinske igre Frice in Frace. Gledalci, ki jih ni bilo malo, so bili ob koncu predstave navdušeni, saj so mladim igralcem namenili bučen aplavz. Za piko na i je po končani predstavi poskrbela še torta, ki so jo mladi igralci radodarno porazdelili med občinstvo. Prijetno vzdušje se je nadaljevalo tudi po končani predstavi, saj so pridne roke opajskih žensk poskrbele, da je bila miza polna dobrot in so se lahko vsi obiskovalci pošteno okrepčali.


Ob tem uspehu je potrebno v prvi vrsti pohvaliti vse nastopajoče, ki so zbrali pogum in vložili precej truda v vaje in nastop. Ravno toliko pohval si seveda zaslužijo naše tri mentorice Alenka, Erika in Nadja, za odlično režijo, kakor tudi za ves trud, porabljen čas in potrpljenje z nadebudnimi mladimi igralci.


Pohvaliti je potrebno tudi izdelovalce kulis, promocijskega materiala, vizažistki in opajske ženske, ki so prispevale svoje dobrote za popremierno pogostitev. Hvala tudi staršem za potrpljenje in zaupanje, da bo mladi zasedbi uspelo. Na koncu še zahvala vsem ostalim, ki so kakorkoli pomagali in pripomogli, da je bila premiera tako odlično izvedena.


Upajmo, da ta prva svečka na torti ne bo ostala tudi zadnja in da bomo v prihodnje še večkrat zaploskali našim mladim v novih vlogah.

 

Nekaj utrinkov s premierne uprizoritve si lahko ogledate v sledeči predstavitvi Frice in Frace (vključi zvok) in v Foto galeriji.

 

Zapisal:

Herman Besednjak 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI PROSVETNO DRUŠTVO KRAS OPATJE SELO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


PROSVETNO DRUŠTVO KRAS OPATJE SELO
PROSVETNO DRUŠTVO KRAS OPATJE SELO
OPATJE SELO 014
Tel:031 760 211

Bodite prvi pri oddaji mnenja.