Logo MojaObčina.si
DANES
9°C
4°C
JUTRI
10°C
-2°C
Oceni objavo

Natečaj za novo zunanjo podobo bibliobusa Goriške knjižnice Franceta Bevka

Naslednje leto bo v naše kraje začel prihajati nov hram učenosti na kolesih

Potujoča knjižnica ali bibliobus že leta redno vozi knjige tudi v kraje, kjer nimajo svoje knjižnice. Goriška knjižnica Franceta Bevka je objavila natečaj za zunanjo grafično podobo novega bibliobusa, saj bo v letu 2024 pridobila novo potujočo knjižnico.

Namen natečaja je iskanje prave idejne rešitve oz. grafične podobe, ki bo odsevala naravne, geografske, zgodovinske, kulturne itd. značilnosti okolja, po katerem potujoča knjižnica potuje, obenem pa predstavljala tudi poslanstvo knjižnice in bibliobusa.

Natečaj je odprt do vključno 25. 10. 2023, za več informacij prilagamo povezavo do natečaja.

Oglejte si tudi