Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

DANES
10°C
-2°C
JUTRI
11°C
-2°C

Dramska skupina Z vseh vetrov vabi nove člane

Konec avgusta začnemo v dramski skupini Društva Simon Jenko Temnica  "Z vseh vetrov" z vajami za novo igro - komedijo Branislava Nušiča Žalujoči ostali, za katero rabimo še dva igralca, enega moškega in eno žensko. Tudi letos nas bo kot mentorica in režiserka vodila in usmerjala dramska igralka Maja Blagovič (Marička iz Ene žlahtne štor'je).
Vse kandidate vabimo, da nam na mejl drustvo.simon.jenko@gmail.com pošljejo svojo prijavo, v kateri lahko napišejo kaj o sebi, predvsem pa svoje kontaktne podatek (e-naslov in mobilno številko). Prijavo je treba poslati najkasneje do 15. avgusta 2019. Prva vaja bo v nedeljo, 25. avgusta.
Delo v amaterski dramski skupini pomeni veliko zabavnih in veselih uric v dobri družbi, pridobitev mnogih novih znanj in veščin ter spoznavanje in razvijanje lastne osebnosti, terja pa tudi nekaj prostega časa in resnosti pri obiskovanju vaj. Veselimo se novih družabnikov v tem prijetnem projektu.
Irena Hlede, vodja kulturno-umetniške sekcije v Društvu Simon jenko Temnica
mobi: 040 26 44 33

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi