Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

DANES
15°C
7°C
JUTRI
12°C
10°C

Večgeneracijski center Goriške začasno zaprt

Večgeneracijski center Goriške obvešča, da je do nadaljnjega zaprt za javnost. Potekajo pa brezplačne dejavnosti na daljavo, ki so objavljene na koledarju VGC Goriške http://www.vgcgoriske.si/koledar-dogodkov/koledar-lung/. Če potrebujete pogovor, nasvet, informacije ali se želite prijaviti na katero od dejavnosti, ki potekajo na daljavo, jih lahko pokličete na telefonsko številko 040 734 101 ali jih kontaktirate po e-pošti info@vgcgoriske.si

V torek, 27.10. ob 17h, bo na sporedu predavanje ZDRAVILA, PREHRANSKA DOPOLNILA IN ZELIŠČA - MEDSEBOJNO UČINKOVANJE IN NAPOTKI ZA VARNO UPORABO. Obvezne prijave sprejemamo na 040 734 101  in info@vgcgoriske.si.

 

vse dejavnosti VGC Goriške so brezplačne. Projekt sofinancirata Ministrstvo za delo družino, socialne zadeve in enake možnosti ter Evropska unija iz sredstev ESS.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi