Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

JUTRI
31°C
17°C
NED.
27°C
14°C
Deli

OBVESTILO: Pomnik miru do nadaljnjega zaprt za obiskovalce

Turizem Miren- Kostanjevica sporoča, 

 

da bo Pomnik miru na Cerju,  iz preventivnih razlogov preprečevanja morebitne širitve virusa COVI19 v zaprtih prostorih, do nadaljnjega zaprt za obiskovalce.

 

Najlepša razgledna točka v Sloveniji po mnenju tujih obiskovalcev, ostaja dostopna za  vse aktivne pohodnike, kolesarje in sprehajalce, ki pa naj tudi upoštevajo vsa priporočila glede gibanja v naravi (sprehajamo se sami ali v ožjem družinskem krogu, vzdržujemo varnostno razdaljo, ipd.)

 

Vabimo vas, da iz preventivnih razlogov, s ciljem čim hitrejše normalizacije stanja,  vsi skupaj dosledno upoštevamo navodila pristojnih institucij. Več ključnih informacij o preprečevanju okužb in navodil najdete na:  https://www.nijz.si/sl/koronavirus-2019-ncov

 

Vsem obiskovalcem želimo veliko lepih doživetij v pomladno prebujeni naravi, ki vabi in zdravi!

 

 

Turizem Miren-Kostanjevica 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi