Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

DANES
25°C
8°C
JUTRI
23°C
10°C

Najpogostejša vprašanja in odgovori glede Odloka o začasni splošni prepovedi gibanja in zbiranja ljudi na javnih mestih in površinah v Republiki Sloveniji ter prepovedi gibanja izven občin

Ministrstvo za notranje zadeve je objavilo najpogostejša vprašanja in odgovore glede Odloka o začasni splošni prepovedi gibanja in zbiranja ljudi na javnih mestih in površinah v Republiki Sloveniji ter prepovedi gibanja izven občin.

 

Vlada Republike Slovenije je na dopisni seji 15. aprila 2020 izdala Odlok o začasni splošni prepovedi gibanja in zbiranja ljudi na javnih krajih, površinah in mestih v Republiki Sloveniji ter prepovedi gibanja izven občin, ki velja od 18. aprila 2020 naprej.
 

Posodobljeni odgovori na najpogostejša vprašanja so dostopni na spletni strani: 

https://www.gov.si/novice/2020-04-17-najpogostejsa-vprasanja-in-odgovori-glede-izvajanja-odloka-o-zacasni-splosni-prepovedi-gibanja-in-zbiranja-ljudi-na-javnih-krajih/ 

 

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi