Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

JUTRI
7°C
0°C
TOR.
10°C
-3°C
Deli

TOP! Podjetniški program

TOP program

V Primorskem tehnološkem parku so odprli prijave v večtedenski TOP! podjetniški program, na katerem boste udeleženci s pomočjo mentorjev in vrhunskih predavateljev razvijajo delujoče poslovne modele, ki vas bodo izstrelili med podjetniške zvezde.

                 

Zakaj se prijaviti?
Udeleženci programa boste:

  • razvijali lastne poslovne ideje z vrhunskimi      predavatelji iz gospodarstva,
  • prisluhnili nasvetom individualnih podjetniških mentorjev z izkušnjami,
  • delali v coworking prostoru, kjer so na voljo      hiter internet (1GB hitrosti), tiskalnik in čajna kuhinja,
  • iskali partnerje na zaključnem dogodku in se      mrežili s potencialnimi investitorji in gospodarstveniki.

Komu je program namenjen?

 Želite zavihati rokave, pljuniti v roke in poskrbeti za lastno prihodnost? Prijavite se lahko podjetni posamezniki ali ekipe, ki imate poslovno idejo, ter mlada podjetja, ki želijo pridobiti znanje in povezave, s katerimi bodo izboljšala poslovanje, povečala prodajo in optimizirala poslovni model.

  

Kako do ekskluzivne udeležbe?

 Kandidati se lahko prijavijo TUKAJ. Rok prijave: 13. september 2017.

Program se bo pričel s spoznavnim srečanjem, ki bo 21. septembra 2017. Z delom pa bomo pričeli 25. septembra. Predavanja in druge obveznosti programa bodo potekale dvakrat na teden v popoldanskem času v Primorskem tehnološkem parku (v Vrtojbi).

 Več o vsebini TOP programa dobite TUKAJ.

 Operacijo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj. Operacija se izvaja v okviru prednostne naložbe 3.1 Spodbujanje podjetništva, zlasti z omogočanjem lažje gospodarske izrabe novih idej in spodbujanjem ustanavljanja novih podjetij, vključno s podjetniškimi inkubatorji.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!