Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

DANES
14°C
7°C
JUTRI
13°C
-3°C

Akcija zbiranja in odstranjevanja nevarnih in kosovnih odpadkov iz gospodinjstev - jesen 2019

Občane obveščamo, da bo v naslednjem tednu potekala akcija zbiranja in odstranjevanja nevarnih in kosovnih odpadkov iz gospodinjstev. 
V AKCIJI ZBIRAMO NASLEDNJE KOMUNALNE NEVARNE ODPADKE IZ GOSPODINJSTVA: BARVE, LAKI, ČRNILA, LEPILA, SMOLE, KITI, DETERGENTI, ČISTILA, KOZMETIČNA IN PRALNA SREDSTVA,TOPILA, RAZREDČILA, KISLINE, BAZE, FOTOKEMIKALIJE,PESTICIDI, BIOCIDI, ODPADNA ZDRAVILA, ČISTILNA, KOZMETIČNA IN PRALNA SREDSTVA,BATERIJE IN AKUMULATORJE, ONESNAŽENO EMBALAŽO IZ LESA, STEKLA, PLASTIKE, PAPIRJA IN KOVIN, RADIJE, TV, RAČUNALNIKE, ELEKTRONSKO OPREMO IN FLUORESCENTNE CEVI. V AKCIJI ZBIRAMO NASLEDNJE KOSOVNE ODPADKE IZ GOSPODINJSTVA: POHIŠTVO , VEČJI KOSI LESA, PREPROGE,VZMETNICE, KOVINE, VEČJI GOSPODINJSKI APARATI (PEČICE, ŠTEDILNIKI) VEČJI KOSI PLASTIK IN EMBALAŽE. Odpadnih pnevmatik, azbestnih in drugih gradbenih odpadkov ne zbiramo v sklopu te akcije!

OBČANE OBVEŠČAMO, DA JE ODDAJA KOSOVNIH IN NEVARNIH ODPADKOV BREZPLAČNA!

Več o akciji preberite v priloženem dokumentu, kjer je objavljen tudi natančen urnik akcije po posameznih občinah.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi