Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

JUTRI
9°C
-5°C
SRE.
8°C
-5°C
4848

Pohodniška sekcija DSJT čistila okolico

Ob zaključku novoletnih praznovanj (in tudi pohodov) je imela pohodniška sekcija Društva Simon Jenko Temnica čistilno akcijo na odseku 2,7 km ceste od Temnice do Renškega vrha, ob kateri smo nabrali toliko smeti, da smo jih komaj prinesli do zabojnika, saj se je vreča že trgala. Ob tem smo, na primer, pobrali kup smeti na divjem parkirišču ob Renškem vrhu, le 20m stran od zabojnika od smeti.

Predvidevamo, da je večina odpadkov "priletela" iz minmpovozečih vozil ter tudi od kolesarjev, zato bi izkoristili priložnost in se vnaprej zahvalili vsem, ki bodo svoje odpadke poslej odpeljali s sabo domov ali v prvi koš za odpadke ....

NAŠE NARAVNO OKOLJE JE ČUDOVITO, ZATO GA OHRANJAJMO NEOKRNJENEGA!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi