Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
V prvem delu noči bodo nevihte s krajevnimi neurji od zahoda zajele večji del Slovenije, v drugem delu noči pa prehodno povečini ponehale.
16°C | 23°C
petek, 30.06.2017
13°C | 25°C
sobota, 01.07.2017
14°C | 23°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 23°C
ponedeljek, 03.07.2017
11°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
16°C
23°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Žive jaslice v Mežici


TURIZEM

| |
28.12.2011      20:51
A A

Žive jaslice v Mežici


Uprizoritev živih jaslic pred ND v Mežici


Deli:

Člani turističnega društva Mežica smo letos na božični dan pripravili uprizoritev živih jaslic pred narodnim domom v Mežici. Obiskovalce smo z branjem božične zgodbe, ob prepevanju božičnih pesmi v izvedbi ŽPZ Gorna, popeljali v Betlehem, v čas Jezusovega rojstva. Obiskovalci so lahko v hlevčku videli sveto družino z angelom, svete tri kralje, pastirje, ki pasejo svojo čredo... Otroke pa so še posebej pritegnile različne živali, ki so se sprehajale po ogradi.

Zahvaljujemo se kmetiji Jakopič, ki nam je posodila in pripeljala živali, g. Mlakarju in Komunali Mežica za postavitev ograde in hlevčka, ŽPZ Gorna za petje, Vanago bandu za ozvočenje in vsem, ki so kakorkoli pomagali in pripomogli k izvedbi jaslic.
Seveda pa se zahvaljujemo tudi vsem obiskovalcem, ki so si vzeli čas in si ogledali jaslice.

Avtor: Eva Zorman
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mežica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.