Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 19.11.2017

delno oblačno
Ponoči bo precej jasno, po nekaterih nižinah bo megla ali nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, v alpskih dolinah do -7, ob morju okoli 5 °C.
-1°C | 8°C
torek, 20.11.2017
-4°C | 7°C
sreda, 21.11.2017
-5°C | 5°C
četrtek, 22.11.2017
0°C | 10°C
Opozorila
Sobota, 18.11.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
8°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

59. PUSTNI KARNEVAL V MEŽICI


TURIZEM

| |
03.03.2014      22:30
A A

59. PUSTNI KARNEVAL V MEŽICIDeli:

Turistični ptički smo organizirali že 59. pustni karneval v Mežici. Da smo lahko izvedli lep, zanimiv in dobro obiskan karneval se zahvaljujemo:

Županu Dušanu Kreblu in Občini Mežica, dir. Komunale Mežica Ambrožu Blatniku, Giti Praprotnik, Mirku Tomecu, g. Zoranu Mlakarju za podarjen nov oder TD Mežica, PGD Mežica, Cablex-M, Ferolin, Gostinstvu Korošc, TAB, MPI, SKEI TAB in MPI, Isomat, Peca Commerce, Salus, Lekarna Dren, Gostilna Krebs, Euroembalaža, Stane, Serving, Ur-na, Podzemlje Pece, Kmečki turizem Kajžar, Izletniška kmetija vojak-Jakopič, Turistična kmetija Reht, Okrepčevalnica Čepin, Frizerstvo Tasič, Mesarija Lečnik, Okrepčevalnica in slaščičarna Florjana Lipović, Dakar bar, Frizerstvo Bernarda, Pekarna Rednak, Center Cafe Prevalje, Mercator trgovina, Katka slaščičarstvo, Okrepčevalnica Meža, Kmetijska trgovina Mežica, Fun Food trgovina, Marko Stanimirovič, Grawe, Pavš s.p., Tenis Klub Mežica, Kmetija Pavšar, Pavel in Srečko Steblovnik, Franc Oto. Vsako leto nam nesebično pomagajo tudi g. Darko Orlač, g. Boris Repnik - DJ Boris, OŠ-EnotA vrtec za topel čaj, gosp. Mateja Linasi, ki nas je letos spremenila v Angry birdse, KD Šok Teater in IKDM Perkmandelci in nekaj podjetij, ki so nam pomagali, pa niso želeli biti imenovani. Hvala vsem maškaram in obiskovalcem. Iskrena zahvala gre prijateljem KURENTOM iz TED Lukari iz Dornave, ki so, upamo, pregnali pusto zimo. Zahvaljujemo se članom in članicam TD Mežica, zopet se je pokazalo, da naše prostovoljno delo ni zaman in da smo resnično veseli, ko vidimo nasmejane obraze otrok, ki se veselijo pusta in pustne povorke. Upamo, da nismo na koga pozabili, če pa smo, prosim ne zamerite in odmerite nam v dobro.

HVALA VSEM, S SKUPNIMI MOČMI IN DOBRO VOLJO OHRANJAMO DOLGOLETNO  PUSTNO TRADICIJO MEŽICE.

Hvala..vidimo se naslednje leto, ko bo pustni karneval v Mežici praznoval častitljivo 60.obletnico.

 

Za TD Mežica

Lidija
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mežica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!