Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.10.2018

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno. Predvsem v južni polovici Slovenije bodo občasno možne rahle krajevne padavine. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 18, na Primorskem do 21 °C.
6°C | 15°C
sreda, 17.10.2018
10°C | 19°C
četrtek, 18.10.2018
9°C | 20°C
petek, 19.10.2018
8°C | 20°C
sobota, 20.10.2018
7°C | 20°C
Opozorila
Torek, 16.10.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

15. BOŽIČNO - NOVOLETNI KONCERT V PODZEMLU ......


TURIZEM

| |
09.12.2012      11:28
A A

15. BOŽIČNO - NOVOLETNI KONCERT V PODZEMLU PECE


TD Mežica in Pozdemlje Pece d.o.o. vabita na 15. tradicionalni Božično-novoletni koncert v Podzemlje Pece


Deli:

Letos bosta nastopila Dada Kladenik (vokal) in Marko Zeletelj (kitara).

Pevka Dada Kladeník in kitarist Marko Zaletelj sodelujeta kot džezovski duet že 23 let. Glasbenika poustvarjata glasbo iz neizčrpne zakladnice džezovskih standardov, evergreenov, slovenskih popevk ter slovenske ljudske glasbe. Izdala sta tri zgoščenke: Glory of love (1997), Stezice (2007) ter Pesmi o vinu (2008).

 

Izbor skladb je skrbno pretehtan, glasbenika skladbe priredita, na novo aranžirata in vseskozi ohranjata značilen zvok in vokalno izvedbo, ki zaznamuje ta duet. V njima lastnem slogu sta aranžirala in posnela nekaj čudovitih slovenskih pesmi, kot so: Kje so tiste stezice, Pleničke je prala, Marko skače, Teče mi vodica, Fsi so venci beli, Pojdem u rute, Pleničke je prala, En starček itd. Slovenskih ljudskih in ponarodelih skladb se lotevata z vsem spoštovanjem in se trudita z izvajanjem le-teh pripomoči k ohranjanju slovenske glasbe in kulture.

Kot gosta sta nastopila v mnogih slovenskih televizijskih oddajah na nacionalni ter komercialnih televizijah. Duet Dada in Marko nastopa na festivalih doma in v tujini, na raznih prireditvah ter protokolarnih in ostalih družabnih dogodkih.

Vse dodatne informacije dobite na tel. št. 02 87 00 180

Prodaja vstopic za koncert:

- Recepcija Podzemlja Pece d.o.o.

- Slaščičarstvo M (pri Flori) v Mežici

VLJUDNO VABLJENI!
Povezave:Youtube
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mežica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!