Logo MojaObčina.si

Mežica

DANES
25°C
9°C
JUTRI
20°C
14°C
Deli
3660

32. Zimski pohod na Peco

Tradicionalni z imski pohod na Peco, ki ga Planinsko društvo Mežica prireja v sodelovanju z MDO Koroške, GRS Koroške in enoto gorske policije, bo v soboto, 8. februarja 2020 z izhodiščem v Mežici. Glede na večletno prakso se pohodniki na pot podajajo samostojno, pri čemer si hojo večinoma skrajšajo z vožnjo do Podpece ali Šteng.

Zadnje informacije o razmerah na gori bomo objavili dan pred pohodom.

Pohodnike naprošamo, da upoštevajo navodila GRS, policije in vodnikov ob poti ter da se ne gibljejo izven uhojenih poti. Potrebna je popolna zimska oprema (palice, dereze, topla oblačila, topli napitki,...).

 

Zemljevid z vrisano potjo>>

 

 

Planinsko društvo Mežica

http://www.pdmezica.si/

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi