Logo MojaObčina.si

Mežica

DANES
8°C
-7°C
JUTRI
6°C
-2°C
Deli
3096

Predavanje »O avtizmu«

Knjižnica K. Meška, Slovenj Gradec je v  četrtek, 26. 09. gostila zaključno dejanje 12. Festivala drugačnosti, predavanje »O avtizmu«, ki ga je  izvedla Alenka Werdonig, dipl. psihologinja. Na  Centru za sluh in govor Maribor je zaposlena kot svetovalna delavka, v času izvajanja pilotnega projekta pa je tudi strokovni vodja pilotnega projekta »Strokovni center za avtizem«. V predavanju »O avtizmu« je govorila splošno o avtizmu (pojavnost, vzroki, znaki), diagnosticiranju avtizma pri otrocih in odraslih, obravnavah oseb z avtizmom ter vzgoji in izobraževanju otrok in mladostnikov z avtizmom ter družbeni skrbi za odrasle osebe z avtizmom.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi