Logo MojaObčina.si

Mežica

DANES
14°C
8°C
JUTRI
14°C
3°C
3202

Vzpostavitev izolacijske enote "OBMOČJE RDEČA CONA" za namestitev okuženih oseb s COVID – 19

Namestitev okuženih oseb s koronavirusom COVID – 19- vzpostavitev izolacijske enote »OBMOČJE RDEČA CONA« na objektu CŠOD Peca, Breg 13, 2392 Mežica

 

Na podlagi dogovora med Ministrstvom za zdravje, Ministrstvom za izobraževanje, šolstvo in šport in Ministrstvom za delo, družino in socialne zadeve dne 27.09.2020, je bil določen objekt CŠOD Peca, Breg 13,2392 Mežica, kot objekt za namestitev oseb okuženih s koronavirusom COVID-19.  V objektu se vzpostavi izolacijska enota »območje rdeča cona«. V objekt bo dne 28.09.2020 nameščenih 43 uporabnikov CUDV Črna na Koroškem. Opravljen je bil ogled objekta in določeni varnostni protokoli, ki se bodo izvajali na območju objekta CŠOD Peca. Območje rdeča cona je označeno z označevalnim trakom »CIVILNA ZAŠČITA«. Vstop in gibanje na območju objekta CŠOD Peca je omejeno. Dovoljeno je samo za zaposlene CUDV Črna na Koroškem, ki so razporejeni na delo v » območju rdeča cona«, dostavo hrane iz kuhinje CUDV Črna na Koroškem, komunalne službe, dostavo zemeljskega plina za ogrevanje objekta, intervencijske službe v primeru izrednih dogodkov (požar, kršitev reda, prevoz osebe v zdravstveno ustanovo ipd) ter vzdrževalne službe, v primeru nujnih vzdrževalnih del.

 

Igor Pšeničnik

poveljnik OŠCZ Mežica

Mežica, 28.9.2020

 

Dokumenti, priloge:

OŠCZ Mežica- sporočilo za javnost-namestitev okuženih oseb s COVID 19

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi