Logo MojaObčina.si
DANES
20°C
1°C
JUTRI
21°C
4°C

Dobrodošli na 14. Veselem decembru v Mežici

Veseli december je čas praznovanj in obdarovanj, majhnih in velikih pričakovanj, toplih objemov in otroškega smeha. Je čas, ko se srečamo s sorodniki, prijatelji in znanci. Da bi obogatili ta čas in polepšali praznične dni smo po dvoletnem premoru, letos ponovno pripravili pestro decembrsko dogajanje v  okviru Veselega decembra v Mežici 2022.

Mežica se bo v decembru zopet odela v čarobno svetlobno okrasitev, k posebnemu razpoloženju pa bo pripomogel tudi zanimiv in raznovrsten prednovoletni program. Na prireditvah z znanimi glasbenimi skupinami, ki bodo potekale pred Narodnim domom in v njem, bodo svoje praznične programe pripravila tudi društva in ustanove v našem kraju: koncert v turističnem rudniku Mežica, Božično-novoletni direndaj za otroke, koncert Pihalnega orkestra Rudnik Mežica….in še veliko več. Zatorej prijazno povabljeni na prisrčna druženja ob kozarčku zakuhanega in da na silvestrovo skupaj zakorakamo novemu letu naproti.

Veseli december v Mežici 2022 bo čaroben. Nikar ga ne zamudite!


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi