Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
13°C
1°C
JUTRI
12°C
0°C
Deli
4490

YES TEAM NOVIM IZZIVOM NAPROTI

V sezoni 2016/2017 je društvo AIA postalo član Plesne zveze Slovenije.

Plesalke so se 5. februarja prvič pomerile  na pokalnem turnirju v Ljubljani  v zvrsti street dance.  V veliki konkurenci več kot 20. plesnih parov sta Maša Vončina in Pia Kuhar v duetu dosegli 16. mesto s točko Shadow side, Eva Bauer in Ivona Kiš pa s točko Ghostbusters 8.mesto. Ana Hrovatin pa se je med članicami s točko Dr. Quinzel v kategoriji solo street dance uvrstila  na 7. mesto.Na pokalnem turnirju, ki je potekal 18.3. v Novem Mestu, pa je Eva Bauer v kategoriji hip hop solo v konkurenci 61 solo plesalk dosegla odlično 18. mesto.

Tekmovalke se bodo udeležile še 2 pokalnih turnirjev, ob koncu šolskega leta pa skupino Yes team čaka še državno prvenstvo.


Besedilo in foto: Sanja Tomšič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!