V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
oblačno

Turnir v ročnem nogometu - v Mladincu

| |
28.02.2017      16:36

V nedeljo, 19. 2. ob 18.00 uri, je bil v Mladinskem centru Mengeš organiziran turnir v ročnem nogometu. Kljub lepemu vremenu se je na turnirju zbralo kar nekaj ekip, igrali smo v dvojicah.

Najboljši igralci turnirja, foto Simon Štebe

Igralci so bili vseh starosti, tako osnovnošolci kot srednješolci in tudi starejši. Da je bilo tekmovanje zelo napeto, vem iz lastnih izkušenj, saj sem tudi sam tekmoval s prijateljem Primožem, na koncu pa sva osvojila tretje mesto. Vsaka tekma posebej je bila zelo borbena in odigrana do zadnjega atoma moči. Na koncu smo v drugem delu tekmovanja igrali še tekmo za tretje mesto in finale, ki je določil zmagovalca. Zaradi številnih dvobojev se je finale turnirja zavlekel v večerne ure, a smo bili na koncu  z razpletom in nagradami vsi zadovoljni.

Uvrstitve na tekmovanju v ročnem nogometu: Tretje mesto sva osvojila s Primožem Cento, drugo mesto Antonijo Glišić in Žan Pibernik, zmagovalca pa sta postala Eldin Prošić in Žan Piskar.

Naslednji turnir bo  v športni dvorani Partizana konec marca, ko bomo organizirali turnir dvojic v badmintonu. Se vidimo!

Besedilo in foto: Simon Štebe