Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
4°C
-1°C
JUTRI
4°C
-5°C
Deli
4361

Športni poker turnir za mlade v Mladincu

V nedeljo, 22. januarja, je v Mladinskem centru potekal tradicionalni turnir v pokru, ki je tudi tokrat privabil lepo število mladih.

Igralci so pokazali veliko drznosti  in  znanja, ter  tudi potrpežljivosti, saj je turnir trajal skoraj tri ure. Najboljših šest se je na koncu na finalni mizi pomerilo med seboj za praktične nagrade, ki sta jih donirala Mladinski center  in Mesing bar Mengeš. Tim F. je dokazal, da poker ni igra na srečo, temveč je zanj potrebno tudi obilo znanja in  v medsebojni igri  na koncu premagal  drugo uvrščenega Eldina P., pred tem pa je izpadel tudi tretje uvrščeni Ajdin G.

Športne turnirje organiziramo enkrat na mesec. V februarju vas tako vabimo, da se udeležite turnirja v namiznem nogometu!


Besedilo: Blanka Tomšič

Foto: Leonora Islami

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!