Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
31°C
18°C
JUTRI
31°C
19°C
Deli
4581

Turnir v pokru v Mladinskem centru Mengeš

Kot vsako leto v mesecu marcu organiziramo že tradicionalni turnir v pokru. Tekmovanje je potekalo v soboto, 17. marca. Obisk na turnirju je bil visoko nad pričakovanji, saj je bilo vseh več kot 40. Verjetno je k velikemu obisku pripomoglo tudi oblačno vreme in lepe nagrade za prve tri tekmovalce.

Tekmovanje je bilo napeto vse do razglasitve zmagovalcev. Prvo mesto je osvojil izkušeni Eldin Prošič, drugi tekmovalci pa so bili dokaj izenačeni. Na drugo mesto se je uvrstil Andraž Gabrilo, na tretje Blaž Koncilja in na četrto Tim Primožič.

Veseli smo bili vseh udeležencev turnirja, za dobro voljo in vzdušje pa so poskrbeli tekmovalci sami, saj so se na turnir prijavili osnovnošolci, srednješolci, študentje in starejši. Ker pa se za poker večinoma zanimajo fantje, smo bili zelo veseli pogumnih punc, ki so se enakovredno borile za zmago. Se vidimo prihodnje leto!

 

Besedilo in foto: Simon Štebe

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi