Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
1°C
-1°C
JUTRI
1°C
-3°C
Deli
4134

NAMIZNOTENIŠKI TURNIR V AIA – MLADINSKEM CENTRU MENGEŠ

V nekoliko bolj mrzlem in rosečem vremenu pride prav turnir v namiznem tenisu. Zgodil se je v nedeljo, šestega novembra, prijavil so se tekmovalci različnih starosti.

Peto uvrščeni  je prikazal všečno igro, četrti pa  nekoliko nagajivo, vendar vseeno zanimivo. Turnir je potekel v treh krogih, tri nize po enajst točk, vsak z vsakim. Drugi krog je bil na izločanje, nato pa polfinale, poraženca za tretje mesto, najboljša pa  za zmagovalca.

Priznanja in nagrade so si razdelili: tretji uvrščeni Domen Kovačič, drugi uvrščeni Miha Jerše, igralec s čudovitim občutkom za ritem in gibanje, ter zmagovalec Matic Ocepek, igralec z znanjem in vsemi razvitimi kvalitetami igre,  eksplozivnostjo, hitrostjo in vzdržljivostjo.


Besedilo in foto: Primož Centa

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij