Občine: Brežice, Kostanjevica na Krki, Krško, Radeče, Sevnica Občine: Benedikt, Cerkvenjak, Cirkulane, Destrnik, Dornava, Duplek, Gorišnica, Hajdina, Hoče-Slivnica, Juršinci, Kidričevo, Kungota, Lenart, Lovrenc na Pohorju, Majšperk, Makole, Maribor, Markovci, Miklavž na Dravskem polju, Oplotnica, Ormož, Pesnica, Podlehnik, Poljčane, Ptuj, Rače-Fram, Ruše, Selnica ob Dravi, Slovenska Bistrica, Središče ob Dravi, Starše, Sveta Ana, Sveta Trojica v Slovenskih goricah, Sveti Andraž v Slovenskih goricah, Sveti Jurij v Slovenskih goricah, Sveti Tomaž, Šentilj, Trnovska vas, Videm, Zavrč, Žetale Občine: Borovnica, Brezovica, Dobrepolje, Dobrova-Polhov Gradec, Dol pri Ljubljani, Domžale, Grosuplje, Horjul, Ig, Ivančna Gorica, Kamnik, Komenda, Litija, Ljubljana, Log - Dragomer, Logatec, Lukovica, Medvode, Mengeš, Moravče, Škofljica, Šmartno pri Litiji, Trzin, Velike Lašče, Vodice, Vrhnika Občine: Bloke, Cerknica, Ilirska Bistrica, Loška dolina, Pivka, Postojna Občine: Ajdovščina, Bovec, Brda, Cerkno, Idrija, Kanal ob Soči, Kobarid, Miren-Kostanjevica, Nova Gorica, Renče-Vogrsko, Šempeter-Vrtojba, Tolmin, Vipava Občine: Apače, Beltinci, Cankova, Črenšovci, Dobrovnik, Gornja Radgona, Gornji Petrovci, Grad, Hodoš, Kobilje, Križevci, Kuzma, Lendava, Ljutomer, Moravske Toplice, Murska Sobota, Odranci, Puconci, Radenci, Razkrižje, Rogašovci, Sveti Jurij ob Ščavnici, Šalovci, Tišina, Turnišče, Velika Polana, Veržej Občine: Črnomelj, Dolenjske Toplice, Kočevje, Kostel, Loški Potok, Metlika, Mirna, Mirna Peč, Mokronog-Trebelno, Novo mesto, Osilnica, Ribnica, Semič, Sodražica, Straža, Šentjernej, Šentrupert, Škocjan, Šmarješke Toplice, Trebnje, Žužemberk Občine: Ankaran, Divača, Hrpelje-Kozina, Izola, Komen, Koper, Piran, Sežana Občine: Hrastnik, Trbovlje, Zagorje ob Savi Občine: Bistrica ob Sotli, Braslovče, Celje, Dobje, Dobrna, Gornji Grad, Kozje, Laško, Ljubno, Luče, Mozirje, Nazarje, Podčetrtek, Polzela, Prebold, Rečica ob Savinji, Rogaška Slatina, Rogatec, Slovenske Konjice, Solčava, Šentjur, Šmarje pri Jelšah, Šmartno ob Paki, Šoštanj, Štore, Tabor, Velenje, Vitanje, Vojnik, Vransko, Zreče, Žalec Občine: Črna na Koroškem, Dravograd, Mežica, Mislinja, Muta, Podvelka, Prevalje, Radlje ob Dravi, Ravne na Koroškem, Ribnica na Pohorju, Slovenj Gradec, Vuzenica Občine: Bled, Bohinj, Cerklje na Gorenjskem, Gorenja vas-Poljane, Gorje, Jesenice, Jezersko, Kranj, Kranjska Gora, Naklo, Preddvor, Radovljica, Šenčur, Škofja Loka, Tržič, Železniki, Žiri, Žirovnica Mengeš

MENGŠANI ODLIČNI NA WAKO EVROPSKIH POKALIH

V minulih mesecih so se tekmovalci iz Mengša udeležili dveh pomembnih tekmovanj v kickboxingu in osvojili 3 zlate, 2 bronasti medalji in 2 uvrstitvi med najboljših 8

V soboto 19.1. se je v Italijanskem Coneglianu odvijal WAKO evropski pokal, katerega so se udeležili 4 tekmovalci kluba SONKAL iz Mengša.
Aktualni mladinski evropski prvak Žan Podboršek je v članski konkurenci, po treh borbah v kategoriji KL -69kg osvojil odlično 3. mesto in resnično za las zgrešil finale.
Še bolj pa je razveselil Mitja Kregar, ki je v debiju na evropskih pokalih uspel zmagat kar v dveh kategorijah (KL -94kg ter +94kg) in tako domov odnesel dva pokala in kar nekaj lepih nagrad ...

V nedeljo 14.2. pa se je karavana evropskih kickboxarjev preselila v Hrvaški Karlovac, kjer je na evropskem pokalu nastopilo preko 1000 tekmovalcev iz 156 klubov in 21 držav. Vidnejši rezultat sta uspela doseči dva Mengšana.

Dejan Zarić je v številčni konkurenci v kategoriji do 69 kg osvojil 5-8. mesto potem ko je v osmini finala na tesno izgubil s kasnejšim finalistom in tako ostal le korak pred osvojitvijo medalje.
Kristina Momčilov pa se je v svojem krstnem nastopu v kickboxingu odrezala odlično, saj je v disciplini kicklight brez večjih težav v finalu premagala predstavnico Poljske in tako osvojila 1. mesto. V disciplini light contact pa je osvojila 3. mesto potem ko je v tesni borbi z 2-1 izgubila proti aktualni evropski prvakinji iz Anglije.