Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.09.2018

pretežno jasno
Zvečer bo zmerno do pretežno oblačno, predvsem v hribovitem svetu zahodne Slovenije bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Krepil se bo jugozahodni veter.
13°C | 20°C
torek, 25.09.2018
5°C | 17°C
sreda, 26.09.2018
3°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
2°C | 21°C
Opozorila
Nedelja, 23.9.2018 ob 18h
V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
13°C
20°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

6. odprto plesno tekmovanje Pleš'


ŠPORT

| |
20.06.2017      20:51
A A

6. odprto plesno tekmovanje Pleš'


Tudi v tem letu je potekalo odprto plesno tekmovanje Pleš' pod okriljem AIA-Mladinskega centra Mengeš, tokrat že 6. leto zapored. Prireditev se je odvijala v soboto, 20. maja v telovadnici ŠD Partizan Mengeš.


Tradicionalno odprto tekmovanje Pleš' si je ogledalo 220 gledalcev, foto Simon Štebe.
Tradicionalno odprto tekmovanje Pleš' si je ogledalo 220 gledalcev, foto Simon Štebe.
Deli:

Plesalci so se pomerili v disciplini street dance, ki je ulični ples in spada pod moderne tekmovalne plese, ki večinoma vključujejo elemente hip hopa, prav tako pa lahko tudi elemente drugih plesnih zvrsti (modern, jazz, break dance). Pomerilo se je 52 plesalcev v starostnih skupinah od 6 -11 let in od 11-15 let, in sicer v kategorijah street dance: solo, pari, freestyle in skupine.
Da so si tekmovalci med tekmovanjem malce odpočili, so za dobro vzdušje poskrbele navihane mažoretke pod mentorstvom Anite Omerzu, plesalke iz baletne šole Balerina Gaja Setnikar,  Maja Požek in Sara Pirnat s svojimi čudovitimi modern točkami, za super zaključek pa je s pevskimi točkami poskrbela pevka in plesalka Zoya Petrič.

Dogodek si je ogledalo kar 220 gledalcev, kar je tekmovalcem pričaralo pravo hip hop tekmovalno vzdušje. Super so se odrezali tudi naši mengeški hip hoparji. Izpostavili bomo le nekaj rezultatov: Eva Bauer - 1. mesto (freestyle solo), Yes team - 1. mesto (street dance skupine mladinci), Eva Bauer in Ivona Kiš - 2. mesto (street dance pari), Hip hop minnies - 2. mesto (street dance skupine pionirji), Eva Bauer- 2. mesto (street dance solo), Karin Gale - 3. mesto (street dance solo pionirji), Karin Gale - 3. mesto (freestyle solo pionirji), Gina  Zakrajšek - 4. mesto (freestyle solo pionirji).
Vsem tekmovalcem čestitamo za čudovito odplesano tekmo! Naši plesalci pa se že aktivno pripravljajo na nove plesne izzive, in sicer na mednarodno tekmo na Dunaju in na Državno prvenstvo.

 

Besedilo in foto: Sanja Tomšič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO AIA - MLADINSKI CENTER MENGEŠ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Mengšan
Številka: 09-2018
Izšla: 14.09.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
September 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2
23.09.2018
Danes ni dogodkov.
26.09.2018 | Tečaji in delavnice
Povezava med čustvi in zdravjem
01.10.2018 | Tečaji in delavnice
Tečaj angleščine za otroke
26.09.2018 | Tečaji in delavnice
Povezava med čustvi in zdravjem
01.10.2018 | Tečaji in delavnice
Tečaj angleščine za otroke

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo