Logo MojaObčina.si

Mengeš

JUTRI
1°C
-2°C
TOR.
3°C
-4°C
Deli
4876

2. OT za mladinke in mladince

V nedeljo, 19. 11., je bil v Izoli 2. odprti turnir za mladince in mladinke. Nastopilo je 50 mladincev in 20 mladink iz vseh slovenskih namiznoteniških klubov. Mengeš je zastopalo sedem tekmovalcev in pet tekmovalk. Katarina Stražar je postala zmagovalka 2. OT za mladinke in mladince, Rok Trtnik pa je osvojil bronasto medaljo v namiznem tenisu.

V finalno skupino so se med mladinci uvrstili Aljaž Frelih, Bor Rutar, Matej Prezelj, Tim Pavli in Rok Trtnik. Rok je v četrtfinalu premagal klubskega soigralca Tima Pavlija, v polfinalu pa je nato izgubil s končnim zmagovalcem Matijo Novelom iz Izole.

Pri dekletih sta se v finalno skupino uvrstili Tara Kobetič in Katarina Stražar. Žreb je določil, da sta se Tara in Katarina pomerili že v dvoboju za uvrstitev v polfinale, nato se je Katarina v polfinalu pomerila z Laro Opeka - Kajuh Slovan iz Ljubljane in jo premagala s 3:1, v finalu pa je premagala Aleksandro Vovk iz Krke z rezultatom 3:0.

 

Rezultati

Mladinci:

3. - 4. mesto: Rok Trtnik

5. - 8. mesto: Aljaž Frelih, Tim Pavli

9. - 16: mesto: Bor Rutar

 

Mladinke:

1. mesto: Katarina Stražar

5. - 8. mesto: Tara Kobetič

 

Besedilo: Mlaj

Foto: David Orešnik

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij