Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
8°C
3°C
JUTRI
3°C
2°C
Deli
3118

1. TOP v namiznem tenisu za kadete in kadetinje

Na Muti je bil v soboto, 16. decembra 2017 1. TOP Republike Slovenije za kadete in kadetinje v namiznem tenisu. Na turnirju je nastopilo 24 najboljših kadetov in kadetinj iz slovenskih namiznoteniških klubov. Mengeš so zastopale Gaja Kobetič v 1. skupini, Eva Šobar v 2., v 3. skupini sta nastopili sestri Brina in Živa Markič.

Gaja Kobetič je premagala šest tekmovalk, v dvoboju za prvo mesto pa je izgubila z Nušo Kadiš ter posledično osvojila drugo mesto. Eva Šobar je v 2. skupini osvojila sedmo mesto. V 3. skupini je Živa Markič osvojila četrto mesto, sestra Brina pa četrto mesto. Pri kadetih je Aljaž Goltnik osvojil četrto mesto, Dejan Jokič pa peto mesto.

 

Besedilo: Mlaj

Foto: David Orešnik

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij