Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
14°C
0°C
JUTRI
14°C
-1°C
Deli
4211

38. občni zbor tabornikov

V petek, 9.marca, je v letnem gledališču Mengeš potekal 38. občni zbor taborniškega društva RUP Mengeš. Tega se je udeležilo približno 30 posameznikov, med drugimi tudi podžupan, Bogo Ropotar, manjkali pa niso niti predstavniki Turističnega društva Mengeš, lokalnega prostovoljnega gasilskega društva ter predstavnik Zveze veteranov vojne za Slovenijo.
Vse skupaj se je začelo z uvodnim pozdravom, nato pa je sejo vodil Jure, skupaj z zapisnikarjem Domnom Gjergekom. Predsednica društva Nina Dodič je prebrala letno poročilo, ki sta mu je sledila še poročilo načelnika in predstavitev plana za leto 2018/2019. Ob točki razno so besedo dobili tudi gostje, ki so s svojimi predlogi, komentarji in vprašanji popestrili dogodek.

Besedilo in foto: Ela Praznik

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi