Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
21°C
12°C
JUTRI
23°C
10°C

Na Mengeški koči tradicionalno gostili prednovoletno srečanje Občine Mengeš

Pred novim letom je na Mengeški koči poteklo prednovoletno srečanje Občine Mengeš. Gostitelj, Franc Jerič, župan Občine Mengeš, je povabil vse člane občinskega sveta, častne občane, predsednike društev, člane delovnih teles, predsednike vaških odborov, člane Nadzornega odbora, župnika in direktorje javnih zavodov.

V uvodnem nagovoru je Franc Jerič, župan Občine Mengeš, vsem prisotnim zahvalil za njihovo aktivno delovanje v občini v preteklem letu: »Skupaj z vami soustvarjamo kvaliteto bivanja v občini Mengeš. Tudi v letu 2018 smo skupaj z vami gostili ali pa organizirali kar nekaj nacionalno odmevnih dogodkov, še več pa takih, ki so dvignili kvaliteto bivanja naših občanov. Hvala vam. Veliko sreče, zdravja in uspeha vam želim tudi v letu 2019.« Po uvodnem govoru sta prisotne pozdravila še Bogo Ropotar podžupan Občine Mengeš in Franc Blejec, častni občan Občine Mengeš. Za prijetno vzdušje ob glasbi je s svojo harmoniko poskrbel Robert Stopar iz Loke pri Mengšu.

Besedilo in foto: Občinska uprava

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi