Logo MojaObčina.si

Mengeš

JUTRI
6°C
-3°C
ČE.
2°C
-1°C

7. DOBENSKI PRAZNIK

2620
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO DOBENO
Letos TURISTIČNO DRUŠTVO DOBENO v sodelovanju s kmečkim turizmom BLAŽ, prireja že 7. DOBENSKI PRAZNIK. Družabna, kulturno zabavna prireditev bo potekala na ploščadi KT Blaž, v soboto 2. IX. 2017, od 11 h do 21 h. Na prireditvenem prostoru, bo predstavitev izdelkov Dobenskih ustvarjalcev in zanimiva ponudba izdelkov na stojnicah. Med 11 in 13 uro bo potekal kulturni program; Mengeške mažoretke in godba, folkloristi, nastop Dobenske mladeži in pevski zbor. Ob 13 h, program nadaljujejo znani voditelji in izvajalci radia VESELJAK, da bomo zaplesali. Tudi otroci bodo prišli na svoj račun; PANORAMSKA VOŽNJA S KOČIJO, JAHANJE PONIJA IN ŽUR S KLOVNOM ŽARETOM. Predstavljen bo Dobenski prospekt, pa še veliko se bo dogajalo, tudi na tekmovalnem področju. Vseskozi pa bo potekal srečolov z privlačnimi dobitki in vsaka srečka zadene. Pripravlja se še nekaj presenečenj...
Za dobro hrano in osvežilno pijačo pa bo skrbel KT Blaž.

Prijazno vabita TD Dobeno in KT Blaž!

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!