Logo MojaObčina.si

Medvode

JUTRI
33°C
18°C
NED.
36°C
20°C
955

Izgradnja sekundarne kanalizacije, plinovoda ter obnova vodovoda v naselju Zbilje – Žeje – II. faza

Predmet javnega naročila je izgradnja sekundarne kanalizacije, plinovoda ter obnova vodovoda v naselju Zbilje – Žeje – II. faza.

Gradnja sekundarnega omrežja kanalizacije, obnova vodovoda, izgradnja črpališča in izgradnja plinovodnega omrežja se bo izvajala sočasno na območju naselja Zbilje (Žeje). Primarna infrastruktura, ki poteka deloma po lokalni cesti LC 251041 Jeprca – Zbilje in deloma po javni poti JP 751431 je že zgrajena, za funkcionalno zaključeno celoto pa je potrebno zgraditi še sekundarno omrežje.

Izgradnja sekundarnega omrežja kanalizacije je predvidena v dolžini 1405 m, obnova vodovoda pa v dolžini 1005,3 m.

Izdelana je bila naslednja projektna dokumentacija (DGD in PZI) za izgradnjo sekundarnega omrežja kanalizacije in obnova vodovoda v naselju Zbilje ter (PZI) črpališča v naselju Zbilje, ki jo je izdelalo podjetje PROINFRA d.o.o., Maribor in projektna dokumentacija (DGD) za izgradnjo plinovoda, ki jo je izdelalo podjetje Energetika Ljubljana, d.o.o.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi