Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

pretežno oblačno
Zvečer in v prvem delu noči se bodo še pojavljale krajevne plohe in nevihte, nekatere bodo lahko močnejše. V drugi polovici noči se bo vreme prehodno umirilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 26°C
ponedeljek, 21.07.2018
18°C | 29°C
torek, 23.07.2018
17°C | 29°C
sreda, 24.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
16°C | 30°C
Opozorila
Sobota, 21.7.2018 ob 18h
Do sredine noči na nedeljo bodo možna krajevna neurja.
17°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Verske

Zaključek Slomškovega Bralnega priznanja na ......


VERSKE

| |
22.05.2017      21:19
A A

Zaključek Slomškovega Bralnega priznanja na BrduDeli:

Čeravno bera bralcev v tem letu ni bila najboljša, ali je temu kriva premajhna angažiranost za to poklicanih, začenši pri starših ,animatorjih in katehistih, bo potrebno ugotoviti  pred  naslednjim bralnim obdobjem, oziroma letu. Kljub majhni udeležbi je prejelo priznanje kar 30 bralcev od tega 23 še zlato nalepko za več kot štiri prebrane knjige. Da se z voljo in ob podpori animatorjev,  staršev in še koga, da prebrati tudi kakšno knjigo več zagotavljajo posebej pohvaljeni trije bralci med njimi Barbara Igličar, ki je prebrala kar 20 knjig. A, da ne boste mislili, da so bile to knjige z zelo malo stranmi, kje pa zajetne, izobraževalne, poučne, napete in ne vem še kakšne je tokrat vzela v roke, tako kakor ostali bralci. V uvodu je bralce nagovoril župnik Pavel Okoliš, ki je  pohvalil njihovo zavzetost za branje in obenem poudaril pomembnost branja. Simona Jeretina, predstavnica Slovenskega katehetskega urada, je razveselila bralce s kvizom In to ne kvizom kar nekaj, z kvizom, kjer je znanje pridobljeno z branjem še kako prav prišlo, saj se je lahko prišlo do  lepih knjižnih nagrad. Slomškovo Bralno priznanje je za to šolsko in veroučno leto zaprlo svoja vrat, bolje vrata omar v katerih so shranjene knjige, v katerih je znanje in modrost. In, če želite to znanje in modrost jemati tudi med počitnicami potem vzemite v roko knjigo in jo počasi v hladu sence na vrtu, ob morju,ali jezeru, na visokih gorah preberite in uživajte spokojni mir, ki ga prinašata narava in knjiga, če je le prava. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 24.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo