Logo MojaObčina.si

Lukovica

JUTRI
27°C
14°C
SOB.
29°C
16°C
4321

Praznovanje v Blagovici

Vse nas vežejo lepi spomini na različne izzive, pripetljaje in dogodke, ki so se nam zgodili v življenju. Tako je tudi v življenju zakoncev, katerih nedeljo jubilejev smo v Blagovici obhajali letošnjega 24. maja. Povabilu župnika se je odzvalo 10 parov, ki v letošnjem letu praznujejo okroglo obletnico zakonske zveze, to je 10 do 40 let skupnega življenja.

Zelo lepo sveto mašo je daroval župnik, g. Janez Evangelist Rus, ki se avgusta poslavlja od naše župnije. Slovesnost so popestrili tudi mladinski cerkveni pevci. Jubilanti so obnovili zakonske obljube in prejeli poseben blagoslov, priporočili so se Bogu, da bodo še naprej drug drugemu v oporo, se spoštovali in ljubili.

V prijetnem razpoloženju se je uradna slovesnost zaključila pred cerkvijo s pogostitvijo, kjer se je obujalo spomine na prehojena zakonska pota. Zagotovo se bo praznovanje zakonske ljubezni in njen čar nadaljeval tudi v letih, ki prihajajo.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi