Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

jasno
Popoldne bo precej jasno. Najvišje dnevne temperature bodo od 26 do 31 stopinj C.
17°C | 30°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 32°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 25°C
petek, 30.06.2017
16°C | 25°C
Opozorila
Ponedeljek, 26.6.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
30°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

OTROŠKI BOLŠJI SEJEM V ŠENTVIDU


TURIZEM

| |
29.11.2014      21:06
A A

OTROŠKI BOLŠJI SEJEM V ŠENTVIDU


Dvorana KD A.M.Slomška se je v soboto, 22. 11. 2014 popoldne spremenila v pravo tržnico. Na stojnicah so bili otroci in odrasli, vsi pa smo uživali v druženju, barantanju in izmenjavanju stvari.


Raznolika ponudba na sejmu
Raznolika ponudba na sejmu
Deli:

Prijetno je bilo videti otroke, kako so se razveselili vsakega evra, ki so ga zaslužili s prodajo.  Malo večji otroci pa so se na sejem že kar lepo pripravili in tudi prodajo precej resno vzeli. Med zelo raznoliko ponudbo smo našli številne igrače, oblačila, smučarsko opremo, knjige, zapestnice ter ročno izdelane voščilnice. 

Poleg nakupov in prodaj v dvorani, se je tudi na odru nenehno dogajalo. Po pozdravnem govoru predsednice TD Sv. VID ge. Jerneje S. Turk, so se s simpatično gledališko igro premierno predstavili otroci podružnične OŠ iz Blagovice s predstavo DARILO. Po predstavi pa so oder zasedli mali ustvarjalci, ki so ustvarjali vse do zaključka sejma.  Zahvaljujemo se Mateji Orehek in Alenki Avbelj  za organizacijo in vodenje ustvarjalnih delavnic ter otrokom POŠ Blagovica za igrico.

Tokratni otroški bolšji sejem je bil tudi dobrodelni, saj smo zbirali oblačila, obutev in igrače za otroke socialno šibkejših družin. Kar veliko stvari se je nabralo v naši »dobrodelni« sobi. Iskrena hvala vsem, ki ste darovali, saj smo s tem dokazali, da nam je mar za sočloveka v stiski, še posebej otrok. Vse bomo darovali izključno namensko za družine, ki to res potrebujejo,  v sodelovanju s Srečno hišo, Zvezo prijateljev mladine Slovenije ter Botrstvom.

Sejem se je zaključil ob prijetnem druženju, saj si je lahko vsakdo privoščil kozarec dišečega čaja, kuhanega vina ter potešil svoj želodček s toastom ali slastno palačinko.

Hvala vsem, ki ste na sejmu prodajali in kupovali, pa tudi tistim, ki ste nas prišli samo malo pogledat. Predvsem pa še enkrat iskrena hvala vsem, ki ste pustili svoje darove za dobrodelne namene.

Se vidimo ponovno naslednje leto!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 25.05.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo