Logo MojaObčina.si

Lukovica

JUTRI
6°C
-4°C
NED.
12°C
-3°C
1285

Veliki nogometni derbi v RCU Lukovica

Tokrat so tenis žogico in pak zamenjali za nogometno žogo in se na nogometnem igrišču Rekreacijskega Centra Urbanija v Lukovici pomerili med seboj. Na prvi dan meseca junija so se namreč v RCU-ju zbrali naši tenisači in hokejisti, da se pomerijo v nogometu. Šport, ki igra tako profesionalno, amatersko in malo, da ne na vsakem malce večjem prostoru, da se le dobijo fantje in dekleta in nogometna žoga. Nogomet kot obliko sproščanja poznajo v glavnem v vseh oblikah športa in tako ni neznanka niti tenisačem niti hokejistom. Spomnimo se časov, ko je zlata selekcija pripravljala številne nogometne derbije in zbirala sredstva za pomoč tistim, ki so jo najbolj potrebovali in med njimi so se pomerili tudi z motokrosisti takrat še AMD FAM Lukovica.
In tokrat so se tako zbrali tenisači Grega Žemlja, Blaž Kavčič, Blaž Rola, Andraž Bedene, Mike Urbanija, Nik Razboršek, Aljaž Jakob Kaplja, Iztok Kukec, Žiga Janškovec, Miha Mlakar, Žiga Ravnik, Matic Dimic v pomoč sta jim priskočila še nogometaša  Matic Zupanc in Alen Mesarič. Nasproti njim so bili Rok Tičar, Robert Sabolič, Matevž Erman, Gregor Koblar, Miha Logar, Luka Kalan, Anže Kuralt, Andrej Tavželj, Gašper Glavič, Sašo Rajsar, ki so sicer vajeni belih igralnih površin, a jim tudi na zelenih ni šlo slabo. Sicer so v svoje vrste povabili tudi nogometaša Gala Primca, da so se izenačili s tenisači. Andrej Žnidaršič, ki je delil pravico na igrišču ni imel veliko dela, a je vendar pokazal en rumeni karton. Zanimiva nogometna igra, ki je pokazala atribute posameznih športov je navdušila sicer malo številčne gledalce, ki so videli številne zadetke. Tehtnica zmage se je nagibala enkrat ne eno drugič na drugo stran, a se je na koncu prevesila v korist tenisačev. Slednji so z minimalno razliko 5 proti 4 premagali hokejiste, ki so napovedali revanš in tako bomo na igrišču Rekreacijskega centra Urbanija v Lukovici ponovno videli, ne samo znane tenisače in hokejiste, ampak tudi zanimiv, hiter in presenečenj poln nogomet, o golih pa kakor športna sreča nanese.                                                       

 

 

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi